Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:16
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:17
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:18
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:19
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:20
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:21
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:22
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:23
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:24
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:25
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:27
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:29
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:31
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:32
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:33
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:36
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:38
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:39
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:40
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:41
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:42
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 6:44  



Verze JŘ: 16:02_15.11.2019