Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:24
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:25
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:26
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:27
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:28
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:29
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:30
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:33
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:34
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:35
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   6:37
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:39
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:41
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:42
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:43
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:44
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:45
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:46
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:47
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:48
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:49
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 6:51  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019