Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:27
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:28
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:29
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:30
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:31
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:32
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:33
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:34
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:35
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:36
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:38
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:40
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:42
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:43
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:44
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:47
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:49
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:50
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:51
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:52
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:53
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 6:55  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019