Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:09
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:10
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:11
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:12
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:13
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:14
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:15
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:18
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:19
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:20
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   6:22
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:24
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:26
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:27
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:28
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:29
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:30
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:31
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:32
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:33
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:34
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 6:36  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019