Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:33
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:34
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:35
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:36
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:37
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:38
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:39
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:41
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:42
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:43
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:45
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   4:47
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   4:48
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   4:49
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   4:50
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   4:51
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   4:52
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   4:53
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   4:54
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   4:55
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   4:56
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 4:57  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019