Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:22
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:23
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:24
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:25
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:26
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:27
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:28
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:29
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:30
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:31
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:33
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:35
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:37
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:38
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:39
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:42
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:44
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:45
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:46
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:47
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:48
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 6:50  



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019