Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:19
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:20
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:21
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:22
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:23
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:24
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:25
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:28
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:29
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:30
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   6:32
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:34
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:36
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:37
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:38
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:39
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:40
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:41
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:42
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:43
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   6:44
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 6:46  



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019