Detail spoje » Tram 3 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:48
0,4 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   4:51
0,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:53
1,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   4:54
1,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:55
1,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:56
2,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   4:57
2,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 4:59