Detail spoje » Tram 3 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:20
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:21
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:22
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:23
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:24
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:25
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:26
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:28
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:29
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:30
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:32
4,6 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   4:34
5 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:36
5,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   4:37
5,7 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:38
6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:39
6,4 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   4:40
6,9 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 4:42  



Verze JŘ: 16:02_15.11.2019