Detail spoje » Tram 3 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:48
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:49
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:50
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:51
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:52
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:53
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:54
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:56
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:57
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:58
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   5:00
4,6 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   5:02
5 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:04
5,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   5:05
5,7 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:06
6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   5:07
6,4 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   5:08
6,9 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 5:10