Detail spoje » Tram 3 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:27
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:28
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:29
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:30
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:31
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:32
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:33
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:35
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:36
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:37
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:39
4,6 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   4:41
5 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:43
5,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   4:44
5,7 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:45
6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:46
6,4 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   4:47
6,9 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 4:49  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019