Detail spoje » Tram 3 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:42
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:43
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:44
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:45
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:46
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:47
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:48
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:50
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:51
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:52
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:54
4,6 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   4:56
5 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:58
5,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   4:59
5,7 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:00
6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   5:01
6,4 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   5:02
6,9 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 5:04