Detail spoje » Tram 3 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:33
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:34
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:35
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:36
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:37
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:38
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:39
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:41
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:42
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:43
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:45
4,6 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   4:47
5 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:49
5,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   4:50
5,7 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:51
6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:52
6,4 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   4:53
6,9 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 4:55