Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:22
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:23
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:24
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:25
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:26
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:27
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:28
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:30
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:31
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:32
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:34
5,4 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:37
6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:39
6,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   4:40
6,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:41
7,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:42
7,6 Severka Interaktivní plán dopravy   4:43
8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   4:44
8,7 Košutka Interaktivní plán dopravy 4:45  



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019