Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   21:54
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   21:55
1 Severka Interaktivní plán dopravy   21:56
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   21:57
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   21:58
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   22:00
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   22:01
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   22:02
4,7 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   22:07
4,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy 22:08