Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:14
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:15
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:16
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:17
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:18
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:19
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:20
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:22
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:23
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:24
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:26
5,4 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:29
6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:31
6,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   4:32
6,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:33
7,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:34
7,6 Severka Interaktivní plán dopravy   4:35
8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   4:36
8,7 Košutka Interaktivní plán dopravy 4:37  



Verze JŘ: 11:15_18.11.2019