Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   21:38
1,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   21:41
1,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   21:43
2,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   21:44
2,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   21:45
3,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   21:46
3,5 Severka Interaktivní plán dopravy   21:47
3,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   21:48
4,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 21:49