Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   21:58
1,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   22:01
1,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   22:03
2,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   22:04
2,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   22:05
3,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   22:06
3,5 Severka Interaktivní plán dopravy   22:07
3,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   22:08
4,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 22:09