Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:45
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:46
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:47
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   5:48
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   5:49
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   5:50
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:51
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   5:52
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:55
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:56
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:57
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:58
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:01
6,7 Jedlová Interaktivní plán dopravy   6:02
7 Liliová Interaktivní plán dopravy   6:03
7,4 Olšová Interaktivní plán dopravy   6:04
7,7 Vřesová Interaktivní plán dopravy   6:05
8,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 6:07  



Verze JŘ: 14:48_17.1.2020