Detail spoje » Tram 1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:15
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:16
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:17
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   5:18
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   5:19
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   5:20
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:21
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   5:22
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:25
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:26
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:27
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   5:28
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:31
6,7 Jedlová Interaktivní plán dopravy   5:32
7 Liliová Interaktivní plán dopravy   5:33
7,4 Olšová Interaktivní plán dopravy   5:34
7,7 Vřesová Interaktivní plán dopravy   5:35
8,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 5:37  



Verze JŘ: 14:48_17.1.2020