Detail spoje » Tram 2
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   20:08
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   20:09
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   20:10
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   20:11
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   20:12
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   20:14
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   20:15
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   20:17
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:18
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   20:19
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   20:21
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   20:23
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   20:25
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   20:26
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   20:27
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   20:28
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   20:29
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   20:30
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   20:31
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   20:32
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   20:33
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 20:34  



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020