Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:54
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:55
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:56
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   19:57
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   19:58
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   19:59
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   20:00
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   20:02
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:05
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   20:07
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:08
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   20:09
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   20:12
6,7 Jedlová Interaktivní plán dopravy   20:13
7 Liliová Interaktivní plán dopravy   20:14
7,4 Olšová Interaktivní plán dopravy   20:15
7,7 Vřesová Interaktivní plán dopravy   20:16
8,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 20:18  



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020