Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   20:04
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   20:05
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   20:06
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   20:07
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   20:08
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   20:09
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   20:10
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   20:12
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:15
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   20:17
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:18
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   20:19
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   20:22
6,7 Jedlová Interaktivní plán dopravy   20:23
7 Liliová Interaktivní plán dopravy   20:24
7,4 Olšová Interaktivní plán dopravy   20:25
7,7 Vřesová Interaktivní plán dopravy   20:26
8,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 20:28  



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020