Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:08
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:09
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:10
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:11
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:12
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:13
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:15
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:16
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:17
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:19
3,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:20
4,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:22
4,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   4:23
4,8 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:24
5,1 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:25
5,5 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   4:26
5,9 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   4:27
6 Borský park Interaktivní plán dopravy   4:28
6,6 Bory Interaktivní plán dopravy   4:30
7,3 Technická Interaktivní plán dopravy   4:31
7,9 Univerzita Interaktivní plán dopravy 4:33  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020