Detail spoje » Tram 4 x
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   19:48
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   19:49
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   19:50
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   19:53
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   19:54
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   19:55
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   19:56
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   19:58
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   19:59
4,1 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   20:02
4,5 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:03
4,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   20:04
5,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   20:07
5,9 Jedlová Interaktivní plán dopravy   20:08
6,2 Liliová Interaktivní plán dopravy   20:09
6,6 Olšová Interaktivní plán dopravy   20:10
6,9 Vřesová Interaktivní plán dopravy   20:11
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy 20:13  
INFO: jede jen do zast. quot;U Prácequot;, dále na Slovany a do vozovny



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020