Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   19:58
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   19:59
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   20:00
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   20:01
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   20:02
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   20:04
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   20:05
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   20:07
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:08
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   20:09
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   20:11
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   20:13
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   20:15
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   20:16
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   20:17
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   20:18
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   20:19
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   20:20
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   20:21
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   20:22
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   20:23
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 20:24  



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020