Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   19:52
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   19:53
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   19:54
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   19:55
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   19:56
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   19:57
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   19:58
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   19:59
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   20:00
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   20:01
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   20:02
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:04
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   20:06
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:07
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   20:08
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   20:11
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   20:13
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   20:14
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   20:15
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   20:16
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   20:17
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 20:19  



Verze JŘ: 13:41_20.3.2020