Detail spoje » Bus N1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   3:16
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   3:17
1,6 U Luny Interaktivní plán dopravy   3:19
2 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   3:20
2,3 Adelova Interaktivní plán dopravy   3:21
2,9 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   3:22
3,3 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   3:23
3,7 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   3:24
4,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   3:25
4,5 U Práce Interaktivní plán dopravy   3:26
4,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   3:30
5,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   3:32
6 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   3:34
6,4 Rondel Interaktivní plán dopravy   3:35
7,3 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   3:37
8,3 Brněnská Interaktivní plán dopravy   3:39
8,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   3:40
10,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   3:43
11,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   3:44
11,4 U Gery Interaktivní plán dopravy   3:45
11,9 Majakovského Interaktivní plán dopravy   3:46
12,5 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   3:47
13 Okounová Interaktivní plán dopravy   3:48
13,6 Bolevec Interaktivní plán dopravy 3:51  



Verze JŘ: 10:16_30.09.2020