Detail spoje » Bus 28
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:40
0,8 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   4:42
1,4 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   4:43
1,8 Švihovská Interaktivní plán dopravy   4:43
2,2 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   4:44
2,7 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   4:46
3,1 Těšínská Interaktivní plán dopravy   4:47
4,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   4:49
4,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   4:50
5,2 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   4:51
5,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   4:52
6,3 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   4:53
6,9 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   4:55
7,3 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   4:56
7,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   4:57
8,1 Bukovec Interaktivní plán dopravy   4:58
9,3 Chlumek Interaktivní plán dopravy   5:00
10 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 5:02  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020