Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy   5:06 V
0,4 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   5:07 V
1 Starý Plzenec, u školy Interaktivní plán dopravy   5:08 V
1,2 Starý Plzenec, náměstí Interaktivní plán dopravy   5:09 V
1,7 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   5:10 V
3,4 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   5:11 V
5,4 Koterov Interaktivní plán dopravy   5:16
6,2 Barvínková Interaktivní plán dopravy   5:17
7,4 K Dráze Interaktivní plán dopravy   5:18
8 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   5:19
8,8 Pekárna Interaktivní plán dopravy   5:20
9,3 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:21
9,8 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   5:22
10,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 5:25  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020