Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:38
0,3 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   5:39
0,7 Světovar Interaktivní plán dopravy   5:40
1,4 Pekárna Interaktivní plán dopravy   5:41
2,2 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   5:42
2,8 K Dráze Interaktivní plán dopravy   5:43
3,4 Mezi Ploty Interaktivní plán dopravy   5:44
3,8 Barvínková Interaktivní plán dopravy   5:45
4,8 Koterov Interaktivní plán dopravy   5:47
6,8 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   5:50 V
8,5 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   5:52 V
9,1 Starý Plzenec Interaktivní plán dopravy   5:53 V
9,5 Starý Plzenec, zdrav. stř. Interaktivní plán dopravy   5:54 V
9,7 Starý Plzenec, nádraží Interaktivní plán dopravy   5:55 V
10,3 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   5:56 V
10,7 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy 5:58   V



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020