Detail spoje » Bus 51 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Starý Plzenec, Vilová čtvrť Interaktivní plán dopravy   5:59 V
0,4 Starý Plzenec, Nad tratí Interaktivní plán dopravy   6:00 V
1 Starý Plzenec, u školy Interaktivní plán dopravy   6:01 V
2,5 Starý Plzenec, Sedlec, Školní Interaktivní plán dopravy   6:03 V
3 Starý Plzenec, Sedlec Interaktivní plán dopravy   6:05 V
3,5 Starý Plzenec, Sedlec, Školní Interaktivní plán dopravy   6:06 V
5 Starý Plzenec, náměstí Interaktivní plán dopravy   6:09 V
5,5 Starý Plzenec, Malá Strana Interaktivní plán dopravy   6:10 V
7,2 Starý Plzenec, U Mlýna Interaktivní plán dopravy   6:11 V
9,2 Koterov Interaktivní plán dopravy   6:16
10 Barvínková Interaktivní plán dopravy   6:17
11,2 K Dráze Interaktivní plán dopravy   6:18
11,8 Hasičská stanice Interaktivní plán dopravy   6:19
12,6 Pekárna Interaktivní plán dopravy   6:20
13,1 Světovar Interaktivní plán dopravy   6:21
13,6 Vozovna Slovany Interaktivní plán dopravy   6:22
14,1 Slovany Interaktivní plán dopravy 6:25  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020