Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   14:06
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   14:08
0,7 Tylova Interaktivní plán dopravy   14:10
1,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:11
1,8 Kalikova Interaktivní plán dopravy   14:13
3 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   14:14
4,1 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   14:16
5,1 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   14:18
5,4 Radčice Interaktivní plán dopravy   14:19
6,1 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   14:20
7 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   14:22
7,7 Křimice Interaktivní plán dopravy 14:24  



Verze JŘ: 14:48_17.1.2020