Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   13:20
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   13:21
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   13:23
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   13:25
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   13:27
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:28
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   13:30
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   13:31
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   13:33
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   13:35
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   13:36
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   13:37
7,8 Zámecké náměstí Interaktivní plán dopravy   13:39
8,5 Křimice Interaktivní plán dopravy 13:41  



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020