Detail spoje » Bus 35 NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   13:30
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   13:31
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   13:33
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   13:35
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   13:37
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:38
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   13:40
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   13:41
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   13:43
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   13:45
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   13:46
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   13:47
8,3 Malesice Interaktivní plán dopravy 13:50  
INFO: jede jen do zastávky quot;Malesicequot;



Verze JŘ: 14:25_30.11.2020