Detail spoje » Bus 35 NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   13:50
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   13:51
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   13:53
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   13:55
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   13:57
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:58
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   14:00
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   14:01
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   14:03
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   14:05
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   14:06
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   14:07
8,3 Malesice Interaktivní plán dopravy 14:10  
INFO: jede jen do zastávky quot;Malesicequot;



Verze JŘ: 14:48_17.1.2020