Detail spoje » Bus 32 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   14:38
0,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   14:39
1,5 U Luny Interaktivní plán dopravy   14:41
1,9 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   14:42
2,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:43
3 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   14:43
3,3 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   14:44
4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   14:45
5,4 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   14:47
5,7 Radobyčická náves Interaktivní plán dopravy   14:49
6,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   14:50
7,5 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   14:52
7,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   14:53
7,9 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   14:54
8,6 NC Černice Interaktivní plán dopravy 14:56  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020