Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   5:10
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   5:10
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   5:12
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   5:13
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   5:14
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   5:15
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:17
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:20
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:22
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:24
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   5:26
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   5:27
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   5:29
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   5:30
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   5:32
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 5:34  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020