Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   5:20
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   5:20
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   5:22
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   5:23
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   5:24
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   5:25
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:27
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:30
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   5:32
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   5:34
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   5:36
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   5:37
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   5:39
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   5:40
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   5:42
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 5:44  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020