Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   18:36
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   18:36
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   18:37
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   18:38
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   18:40
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   18:42
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   18:43
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   18:44
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   18:45
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   18:46
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   18:47
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   18:48
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 18:50  



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020