Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   20:15
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   20:15
0,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   20:16
1,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   20:17
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   20:18
2,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   20:19
3,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   20:20
3,8 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   20:21
4,1 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   20:22
5,9 Waltrova Interaktivní plán dopravy   20:24
6,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   20:25
6,9 Lábkova Interaktivní plán dopravy   20:26
7,3 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 20:28  



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020