Detail spoje » Bus 24 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   20:37
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   20:37
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   20:38
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   20:39
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   20:41
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   20:43
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   20:44
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   20:45
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   20:46
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   20:47
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   20:48
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   20:49
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 20:50  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020