Detail spoje » Bus 24 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   21:10
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   21:10
0,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   21:11
1,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   21:12
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   21:13
2,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   21:14
3,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   21:15
3,8 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   21:16
4,1 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   21:17
5,9 Waltrova Interaktivní plán dopravy   21:19
6,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   21:20
6,9 Lábkova Interaktivní plán dopravy   21:21
7,3 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 21:23  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020