Detail spoje » Bus 24 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   22:08
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   22:08
0,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   22:09
1,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   22:11
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   22:12
2,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   22:13
3,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   22:14
3,8 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   22:15
4,1 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   22:16
5,9 Waltrova Interaktivní plán dopravy   22:18
6,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   22:19
6,9 Lábkova Interaktivní plán dopravy   22:20
7,3 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 22:22  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020