Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   18:43
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   18:43
0,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   18:44
1,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   18:46
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   18:47
2,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   18:48
3,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   18:49
3,8 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   18:50
4,1 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   18:51
5,9 Waltrova Interaktivní plán dopravy   18:53
6,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   18:54
6,9 Lábkova Interaktivní plán dopravy   18:55
7,3 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 18:57  



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020