Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   19:06
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   19:06
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   19:07
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   19:08
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   19:10
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   19:12
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   19:13
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   19:14
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   19:15
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   19:16
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   19:17
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   19:18
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 19:20  



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020