Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   20:07
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   20:07
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   20:08
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   20:09
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   20:11
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   20:13
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   20:14
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   20:15
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   20:16
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   20:17
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   20:18
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   20:19
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 20:20  



Verze JŘ: 10:11_24.09.2020