Detail spoje » Bus 24 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   20:40
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   20:40
0,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   20:41
1,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   20:42
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   20:43
2,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   20:44
3,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   20:45
3,8 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   20:46
4,1 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   20:47
5,9 Waltrova Interaktivní plán dopravy   20:49
6,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   20:50
6,9 Lábkova Interaktivní plán dopravy   20:51
7,3 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 20:53  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020