Detail spoje » Bus 24 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   21:07
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   21:07
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   21:08
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   21:09
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   21:11
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   21:13
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   21:14
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   21:15
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   21:16
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   21:17
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   21:18
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   21:19
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 21:20  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020