Detail spoje » Bus 24 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   21:37
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   21:37
0,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   21:38
1,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   21:39
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   21:40
2,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   21:41
3,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   21:42
3,8 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   21:43
4,1 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   21:44
5,9 Waltrova Interaktivní plán dopravy   21:46
6,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   21:47
6,9 Lábkova Interaktivní plán dopravy   21:48
7,3 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 21:50  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020